Безпека

1.   Загальні положення

1.1.     Ця угода укладається між ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» - компанією, що надає доступ та послуги сайту http://ecco.com.ua/ (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідав хоча б на одну сторінку сайту або, що скористався хоча б однією з сервісів, що надаються в рамках сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту - відвідувачем сайту).

1.2.     Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту http://ecco.com.ua/, наданих ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА».

1.3.     Використовувати інтерактивні ресурси сайту http://ecco.com.ua/, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (користувачі) сайту.

2.  Особисті відомості і безпека

2.1.     ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2.2.    У деяких випадках ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення на сайті, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.3.     Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Профайл користувача» (http://ecco.com.ua/).

2.4.     ДДля того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» з Вашого явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

2.5.     Сайт http://ecco.com.ua/ використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

2.6.     При оплаті замовлень кур'єру за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на спеціальному мобільному банківському терміналі (аналогічно оплаті платіжними картами в роздрібному магазині). При цьому жодна конфіденційна інформація, крім повідомлення про оплату, сайту http://ecco.com.ua/ не передається.

2.7.     При оплаті замовлень на сайті INTERTOP.ua за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжної сторінці банку, на якій буде потрібно ввести дані платіжної карти. Після успішної транзакції (успішної оплати замовлення платіжною карткою на платіжній сторінці банку) відвідувач сайту автоматично переадресовується на сторінку замовлення (http://ecco.com.ua/order/), де вказано номер сформованого замовлення.

2.8.    Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку платежів на сайті INTERTOP.ua.

2.9.     Дані на сайті http://ecco.com.ua/ мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

3.   Політика конфіденційності

3.1.     Деякі об'єкти, розміщені на сайті http://ecco.com.ua/, є інтелектуальною власністю ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

3.2.     На сайті http://ecco.com.ua/ є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

4.   Використання матеріалів сайту

4.1.    Авторські права на матеріали сайту http://ecco.com.ua/, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА».

4.2.     Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

4.3.    Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або (tm) для їх позначення.

5.   Заключні положення

5.1.     Заповнюючи форму реєстрації на сайті або відвідуючи сторінки сайту http://ecco.com.ua/, відвідувач сайту автоматично приймає умови цієї угоди.

5.2.     Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» буде розцінювати факт використання користувачем сайту http://ecco.com.ua/, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

5.3.     Діяльність ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.4.    Умови цієї Угоди можуть бути змінені ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою http://ecco.com.ua/security/